SW DEVELOPER|ZLÍNSKO

Plný úvazek
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
4-16-403328-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Vyhovuje Ti neformální atmosféra a chceš pracovat v kolektivu pohodových lidí? Chceš být součástí týmu SW vývojářů, architektů a testerů, kteří vyvíjejí aplikace používané po celém světě? Umíš programovat a domluvíš se anglicky? Jsi absolventem VŠ nebo máš již zkušenosti s programováním? Rozšiřujeme tým a hledáme další členy!

Náplň práce:

  • programování v některém z programovacích jazyků (C++, C#, Python, Rust, TypeScript, React, Angular, Vue.js, Node.js, SQL)
  • komunikace s dalšími členy týmu
  • spolupráce na zajímavých mezinárodních projektech
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání v oblasti IT s praxí nebo VŠ absolventi bez praxe
  • znalost některého z programovacího jazyků (C++, C#, Python, Rust, TypeScript, React, Angular, Vue.js, Node.js, SQL)
  • komunikativní znalost AJ
  • týmový duch
Benefity
  • roční finanční odměny
  • stravenkový paušál
  • flexibilní pracovní doba
  • home office
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • notebook i pro soukromé účely
  • výuka angličtiny nebo němčiny
  • interní workshopy, teambuildingy, celofiremní akce, firemní sport, fotbálek, masáže