SW Architekt/Vývojář

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
2-15-348924
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Aktuálně hledáme někoho na pozici vývojář a softwarový architekt. Zajímá tě oblast IT? Umíš vyvíjet softwary pro oblast IoT a automatizovat datové sítě? Říká ti něco pojem RPA a ovládáš angličtinu? Jestli tě pozice zaujala, neváhej se nám ozvat. :)

Co budeš dělat?

  • rozvíjet IoT platformy
  • automatizovat síťové prostředí zákazníků
  • přenášet data ze senzorů do softwarové platformy
  • zpracovávat data ze síťové infrastruktury, přenášet je do dohledových řešení nebo ITSM
  • řídit aktivní prvky sítě pomocí aplikačních rozhraní
  • korelovat data z různých zdrojů
Požadavky

Co musíš umět?

  • integrovat různorodé softwarové a hardwarové systémy
  • měl bys mít zkušenost s aplikačními rozhraními a s databázovým prostředím
  • měl bys umět vyvíjet v cloudovém prostředí
  • mít rozhled a zájem o softwarovou architekturu a vývoj moderního softwaru
  • ovládat jazyk Python a ještě jeden další
  • znalost softwaru Ansible či jiných podobných nástrojů
  • výhodou je vysokoškolské vzdělání technického směru
  • alespoň 5 let zkušeností v IT
  • prokazatelný seznam odpracovaných projektů
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • samostatnost i schopnost pracovat v týmu
  • dobrá znalost angličtiny
Benefity

Co můžeš získat?

  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky + flexipasy / multisport karta
  • moderní pracoviště poblíž stanice metra (Nové Butovice)
  • práci na velmi zajímavých a inovativních projektech
  • možnost osobního růstů
  • prostor pro rozvoj vlastních nápadů a řešení
  • neformální a přátelské prostředí