Svářeč, operátor CNC, zámečník a další...

Referenční číslo
4-18-353623
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Přišli jste o práci kvůli současné situaci na trhu, nebo prostě hledáte nové zaměstnaní? V tomto případě jste na správném místě. Nabízíme volná pracovní místa na hlavní pracovní poměr na pozice svářeče, zámečníka, operátora CNC a jiné, s možností nastoupit i přímo pod kmen. Pracovní nabídky máme mimo jiné v Ostravě, Opavě, Frýdku Místku, Karviné, Havířově, Mošnově a okolí. Jestliže máte o práci zájem, nečekejte a zašlete nám svůj životopis a my se s Vámi zkontaktujeme a na základě vašich zkušeností společně najdeme vhodnou prácí přímo pro Vás. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mail: ostrava@gigroup.com, nebo tel. čísle: +420 778 430 157.

Přejeme Vám hodně zdraví. Jsme tady stále pro vás!

Požadavky
  • praxe vítána