SVÁŘEČ | GREENFIELD |

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 55 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
113-18-407331
Popis pozice

Chci práci v čistém prostředí s nejmodernějšími stroji? PROČ NE?! Svařování pro mě není jen koníček, ale opravdová láska? JASNĚ!

  • Zvládám číst technickou dokumentaci?
  • Odevzdávám práci včas?
  • Zvládnu dodržovat nastavené postupy?
  • Umím zkontrolovat kvalitu na výstupu?
  • Dodržování BOZP mám v malíku?
  • Obohatit tým o vlastní zlepšováky mi nevadí?
Požadavky

Ve Vašem životopise pečlivě hledáme zkušenosti s/se:

  • svařováním TIG, MIG, MAG (průkaz se určitě hodí)
  • orientací ve 2D a 3D výkresech
  • měřidly i ručním nářadím
  • prací na počítači

Chcete k nám? Pak nám o sobě musíte dát vědět ;) a pokud byste nás chtěli svým životopisem okouzlit, určitě zaberou slova jako "technické vzdělání", "ještěrka" nebo "kovovýroba". Těšíme se na Vás!

Benefity

26 dní dovolené

Příspěvek na stravu

Příspěvek na dopravu

Příspěvek na penzijko

Roční bonus