SUPPORT / INTEGRATION Engineer

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
2-16-361376
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro významného klienta v oblasti telekomunikací nyní hledám vhodné kandidáty na pozici:

SUPPORT / INTEGRATION Engineer - RAN

Jaká bude náplň vaší práce?

  • Plánování implementace a konfigurace produktu a sítě
  • Migrace a integrace produktu a sítě
  • Provádění funkčních testů k ověření SW a HW
  • Příprava a testování přijatelnosti produktu a sítě
  • Řešení problémů se sítí
  • Návrhy na zlepšení automatizace a integrace testování
  • Programování a nasazování nového vývoje do systému
  • Spolupráce s týmy výzkumu a vývoje při tvorbě nových technologických řešení

Zkrátka hledáme někoho kdo bude zodpovědný za desing, integraci a testy rádiových a transportních řešení v oblasti mobilních technologií.

Požadavky

Co na tuto pozici budete potřebovat?

  • Minimálně 3 roky praxe se systémy mobilní sítě
  • Dobrou znalost GSM, WCDMA, LTE
  • Anglický jazyk na velmi dobré úrovni (mluvená i psaná forma)

A koho na tuto pozici vlastně hledáme?

Někoho kdo:

  • Má vynikající plánovací a organizační schopnosti
  • Je analytický tip
  • Má prozákaznickou zkušenost
  • Má konzultační dovednosti
Benefity

Co Vám můžeme na oplátku nabídnout?

Kromě nabízené mzdy, která v závislosti na Vašich zkušenostech může být i vyšší můžeme nabídnout:

  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Cafeteria systém
  • Příspěvek při dlouhodobé nemoci až na 90% Vašeho platu
  • Notebook a příspěvek na služební telefon
  • Příspěvek Váš domácí ADSL
  • Roční bonusy ve výši až 10% z roční mzdy
  • V případě cestování - služební vůz
  • Pracovní smlouvu na dobu NEURČITOU