Supply Chain Specialist, Žebrák

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
9-10-372406
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti z interní logistiky - ideálně automotive prostředí a pokročilou úroveň angličtiny? Jste komunikativní člověk a očekáváte pestrou pracovní náplň? Dejte nám o sobě vědět! Nabíráme do lokality Žebrák - dojíždění Vám proplatíme a nabízíme 6 týdnů dovolené!

A co byste měli na starosti?

  • komunikace se zákazníky/dodavateli
  • komunikace s dodavateli na téma interního balení a komponentů (nakládky / vykládky / objemy)

evidence, validace a archivace faktur za dopravu

  • plánování výroby/dodávek komponentů

příjem a zpracování veškerých dat spojených s expedicí zboží k zákazníkovi/dodávkou od dodavatele

  • kontrola dodávek a sledování spokojenosti zákazníka/ kontrola dodávek od dodavatele a sledování plnění dodávek
  • podpora projektového týmu v oblasti logistiky
  • zpracování logistických konceptů pro nové projekty a podpora změn v sériových projektech
  • spolupráce při instalování nových metod v logistice
  • kalkulace logistických nákladů na nové projekty
  • změnové řízení v logistickém řetězci
Požadavky
  • SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • komunikativní znalost AJ
  • praxe v logistice z výrobní společnosti
  • znalost SAP výhodu
  • zkušenosti v automotive výhodou
  • velmi dobrá znalost MS Office, především Excel
  • ochota učit se novým věcem

komunikativnost, týmový duch

Benefity
  • 6 týdnů dovolené
  • 1200 Kč výrobní bonus
  • jazykové vzdělávání v rámci podniku
  • odborné vzdělávání v tuzemsku a zahraničí
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • příjemné moderní pracoviště
  • podporu při relokaci, příspěvek na dojíždění 3 kč/km
  • dotované stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění