SUPERVIZOR VÝROBY NA 1 SMĚNU

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
9-18-365096
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

SUPERVIZOR VÝROBY!

Hledáte novou pracovní příležitost na vedoucí pozici ve výrobě? My tady jednu máme!

Jedná se o pozici, kde budete řídit větší počet zaměstnanců a celou svou výrobní část.

Budete mít na starosti:

  • vedení výroby a její plánování
  • vedení a mentoring svých zaměstnanců
  • vytváření a zefektivňování výrobních postupů a procesů
  • LEAN management, sledování KPI´s
  • komunikovat napříč odděleními s ostatními vedoucími, kvalitou, inženýringem
Požadavky
  • technické vzdělání
  • zkušenosti z automotive výroby na pozici vedoucího výroby
  • anglický nebo německý jazyk pro písemnou formu
  • zkušenosti s vedením většího počtu zaměstnanců ve výrobě
  • samostatnost a schopnost přinášet a navrhovat nová řešení a postupy
Benefity
  • až 6 týdnů dovolené
  • příspěvek na dojíždění
  • docházkový benefit
  • příspěvek na stravování
  • obdobné vzdělávání
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění