SUPERVIZOR LINKY | 1 SMĚNA | TÁBORSKO

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
7-10-400594
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Vás řidit kolektiv a domluvíte se anglicky? Vidíte se ve výrobě a rádi byste byli součástí potravinářské společnosti?

Do našeho týmu hledáme nového parťáka na pozici SUPERVIZORA VÝROBNÍ LINKY.

Co tato pozice obnáší:

  • řízení a organizace výroby na svěřených úsecích
  • vedení týmu (cca 50 zaměstnanců)
  • řízení a plánování výroby
  • zvyšování efektivity a minimalizace výrobních ztrát
  • zajištění týmové komunikace + spolupráce mezi směnami
  • monitoring výrobního procesu
  • odhalování nedostatků, návrhy a implementace zlepšení
  • zodpovědnost za bezpečnost práce a kvalitu výrobků
Požadavky
  • Praxe na stejné nebo velmi podobné pozici
  • SŠ nebo SOU - potravinářský obor VÝHODOU
  • Komunikace v AJ (nutno komunikovat téměř denně - úroveň B1 a vyšší)
  • Schopnost vést a motivovat tým
  • Uživatelská znalost práce na PC - především Excel
  • Povědomí o LEAN metodě
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Finanční bonusy
  • Příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době
  • Stravenky