Supervisor výroby

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
8-18-365987
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do firmy se sídlem v Kadani, hledám vhodného uchzeče na pozici supervisor výroby. Máte už zkušenosti s vedením menšího týmu a technické znalosti? Pak mi zašlete svůj životopis.

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:

  • Komplexní vedení směny úseku výroby na ranní i odpolední směně
  • Zodpovědnost za plnění výrobního plánu - kvalita, kvantita a termín
  • Zodpovědnost za dosažení výsledků dle KPI, zejména produktivitu, efektivitu a odpady
Požadavky
  • min. středoškoleské vzdělání ( nejlépe technického směru)
  • min. 2 roky zkušenosti na obdobné pozici
  • práce na PC
  • ochota pracovat ve směnném režimu
  • řidičský průkaz skupiny B
Benefity

Pružná pracovní doba

  • Stravovací poukázky v hodnotě 80,- Kč,
  • Odměna za nábor až 8 000,- Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění 300,- Kč - 1 000,- Kč
  • Dárkové poukázky UNIŠEK+ v hodnotě 300,- Kč – 500,- Kč
  • Až 5 dní dovolené navíc
  • Odměna při pracovním výročí
  • Volno nad rámec ZP s náhradou mzdy při narození dítěte a svatbě
  • Možnosti dalšího rozvoje
  • Firemní akce