SUPERMAN V PROJEKTECH! | NEJSME AUTOMOTIVE!

Plný úvazek
Mzda
33 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
6-10-384148
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do stabilní, mezinárodní firmy na Třebíčsku hledáme SUPERMANA V PROJEKTECH, rozuměj projektového technika! Nevíš, co si pod tím máš představit?

Zkrátka hledáme borce, co se vyzná v technice, mechanice a elektrice. Budeš řídit a realizovat projekty, ve spolupráci s kolegy navrhovat vylepšování strojů a dalších zařízení. Využiješ tu i angličtinu, protože budeš neustále komunikovat s dalšími odděleními společnosti v zahraničí. Ale pozor, nečeká Tě jenom sezení v kanceláři a řízení těchto projektů, nýbrž i zavádění automatizace a robotizace ve výrobě. Pokud jsi k tomu všemu leader schopný vést menší tým lidí a znáš alespoň trochu AutoCad, pak jsi náš člověk.

Už chápeš, proč supermana? Jestli jsi komunikativní, samostatný/á a nevadí Ti pracovat pod tlakem, tak nám zašli svůj životopis! Rádi poskytneme více informací!

Požadavky
  • SŠ nebo VŠ technického směru (ideálně strojírenství)
  • AJ na úrovni minimálně B1
  • Znalost MS Office
  • Zkušenost s údržbou strojů
  • Zkušenost s projektovým řízením je VÝHODOU
Benefity
  • 13. mzda dle výsledků společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvky na dopravu
  • Kafeterie