STROJNÍ ZÁMEČNÍK

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
4-18-366493
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste v zámečnictví jako doma? Hledáte práci v Opavě, případně Vám nevadí do Opavy za prací dojíždět? Neváhejte nás kontaktovat!

Hledáme šikovné pracovníky se zkušenostmi na pozici zámečník, svářeč nebo nástrojář.

Náplň práce:

  • zámečnické práce ve výrobě
  • sestavování strojů a strojních zařízení dle technické dokumentace
  • rýsování, stehování a svařování dílců
  • práce ve dvousměnném nebo třísměnném provoze
  • pracoviště Opava
  • nástup možný IHNED
Požadavky
  • SOU - zámečník, popř.nástrojař, strojní kovář apod.
  • zkušenosti se stehováním svařenců dle výkresové dokumentace
  • základní kurz svařování CO2 (ZK 135 1.1)
  • Paličský průkaz (ZP 311 1.1, nově ZP 81)
  • praxe v oboru (min. 3 roky)
  • znalost čtení a orientace v technických výkresech
  • samostatnost
  • Jeřábnický a vazačský průkaz
Benefity
  • výkonnostní prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění