STROJNÍ ÚDRŽBÁŘ - POUZE 2.SMĚNY

Plný úvazek
Mzda
28 500 - 33 500 Kč
Referenční číslo
7-10-356517
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti v oblasti strojní údržby?

Když slyšíš seřizování strojů nenaskakuje Ti husí kůže?

Tak hledáme právě Tebe!

Pozice je vhodná i pro absolventy, kteří mají chuť a motivaci získávat zkušenosti.

Zašli životopis a ukaž, že na to máš!

Náplň práce:

  • opravy a seřizování strojních zařízení (plnící,etiketovací,atd.)
  • výroba dílů z nerezového materiálu
  • pravidelné kontroly strojů a zařízení
  • evidence údržby a informace o funkčnosti strojů a zařízení
Požadavky
  • SOU technického směru (zámečník, mechanik, mechanik,opravář zemědělských strojů aj.)
  • práce na 2 směny (ranní, odpolední)
  • základní znalost MS Office
  • technické myšlení
  • manuální zručnost
Benefity
  • pohyblivá složka mzdy v závislosti na vašem výkonu
  • týden dovolené navíc
  • závodní stravování
  • možnost nákupu firemních výrobků za zvýhodněnou cenu
  • zaměstnanecký servis (praní prac. oděvů,nápoje)
  • kvalitní zaškolení (možnost odborného rozvoje)