Strojní konstruktér | Railway | až 55 000 Kč!

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
2-10-383997
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Česká výrobní společnost s více než 50ti letou tradicí rozšiřuje své řady. Hledáme STROJNÍHO KONSTRUKTÉRA!

Jedná se primárně o výrobu kolejových konstrukcí a výhybkových sytémů pro tramvajovou dopravu.

Vlastní vývojový tým je připraven řešit i nejsložitější problémy v oblasti městské a příměstské kolejové dopravy.

Co by se od Vás čekalo:

  • Samostatná konstrukční činnost v CAD systémech, SolidWorks
  • Zpracovávání výrobní dokumentace
  • Spolupráce s výrobním úsekem při výrobě zkonstruovaných celků
Požadavky
  • Vzdělání VŠ/SŠ v oboru strojírenství
  • Znalost konstrukčního SW (SolidWorks, CAD)
  • Znalost práce na PC
  • Aktivní přístup k práci a řešení dané problematiky
  • AJ a praxe ve strojírenství velkou výhodou
Benefity
  • Příspěvek na penzijní/ životní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky / příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • Dovolená navíc
  • Vzdělávací kurzy a školení