STROJNÍ KONSTRUKTÉR | PRAHA 9

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
2-10-405121-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti z pozice Konstruktéra a chcete mít příležitost vidět své návrhy ožívat přímo ve výrobě?

Pak hledáme právě VÁS!

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost podnikající v elektronické výrobě, hledáme vhodného kandidáta na pozici STROJNÍ KONSTRUKTÉR!

Vaším úkolem bude:

  • Tvorba produktové dokumentace na základě specifikace zákazníka
  • Spolupráce na vývoji nových produktů
  • Aktualizace technické databáze pro dohledávání podkladů pro výrobu
  • Úzce spolupracovat s výrobou na zajištění kvality prototypů, předsériové až sériové výroby
  • Navrhovat a vyvíjet elektrické rozvody VN a NN
  • Připravovat technickou dokumentaci pro projekt
  • Minimalizovat míru poruchovosti a náklady na údržbu
Požadavky
  • VŠ/SŠ vzdělání – strojírenství
  • Praxe na obdobné pozici 2 roky
  • Znalost práce v 3D CAD programech
  • AJ na úrovni B2 (komunikace na každodenní bázi)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Další vzdělávaní
  • Příspěvek na dopravu
  • Firemní akce