Strojní konstruktér

Referenční číslo
16-10-367049
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti na pozici konstruktér a ovládáte práci v AutoCAD, Inventor?

Hledáme vhodné kandidáty na pozici: Strojní konstruktér pro mezinárodní výrobní společnost na jihu Moravy.

Co bude Vaší náplní práce?

  • konstrukce a vývoj součástí a systémů pohyblivých schodů a chodníků
  • technické kreslení, kalkulace, příprava materiálových listů strojní a dopravníkové techniky
  • vypracování technických řešení strojních komponentů
  • spolupodílení se na metodách vrobních nákladů
Požadavky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • nutná zkušenost s konstrukčním zpracováním ve 2D a 3D - Auto CAD, Inventor
  • Aj umožňující komunikaci převážně prostřednictvím emailu
  • znalost práce v programu Creo velkou výhodou
Benefity

+ závodní stravování

+ týden dovolené navíc

+ sociální zázemí

+ 3složková mzda - základ + osobní hodnocení + prémie

+ jazykové kurzy a další vzdělávání