STROJNÍ INŽENÝR | OPTIMALIZACE VÝROBNÍ TECHNOLOGIE

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
2-10-359075
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zastáncem názoru, že ve výrobě je stále co zlepšovat? Hledáte uplatnění u stabilního zaměstnavatele, máte zkušenosti z výroby a zajímáte se o pozici STROJNÍ INŽENÝR? Čtěte dál!

Na této pozici budete zodpovědný za:

  • optimalizaci stávajících výrobních procesů s ohledem na produktivitu výroby
  • úpravu a optimalizaci pracovišť
  • tvorbu příslušné technické dokumentace
  • přípravu a realizaci procesních změn
  • procesní a technickou podporu výroby
  • spolupráci s kolegy z oddělení výroby a kvality
  • spoluúčast na zavádění nových výrobních technologií
  • komunikaci s dodavateli
Požadavky
  • SŠ/VŠ strojního zaměření
  • velmi dobrá znalost práce na PC - pokročilý uživatel MS Office
  • znalost 3D programů a technického kreslení
  • zkušenosti a znalosti z oboru strojírenství a průmyslové automatizace výhodou
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • flexibilita, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost
Benefity
  • 13. plat
  • sick days
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu
  • kariérní růst
  • možnost školení v mateřském závodě v zahraničí
  • školení
  • práce s nejnovějšími technologiemi
  • kvalitní zaškolení