STROJNÍ INŽENÝR (Industrialisation Engineer) (AJ)

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
11-10-357667
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxi v industrializaci v automobilovém průmyslu? Vyznáte se v technologiích? Mluvíte plynně anglicky a chcete se podílet na nových projektech výroby?

Nově obsazujeme pozici: STROJNÍ INŽENÝR - INDUSTRIALIZAČNÍ INŽENÝR

Co Vás čeká:

spolupráce na procesu industrializace

specifikace nástrojů a zařízení

účást na náběhu nových projektů

reporting

cestování po sesterských závodech a zavádění projektů tamtéž

spolupráce s oddělením technologie

Požadavky
  • minimálně středoškoleské vzdělání s maturitou (technické obory)
  • praxe ve výrobě, ideálně v automobilovém průmyslu, minimálně 3 roky
  • plynulá angličtina pro denní komunikaci
  • znalost výrobních technologií (základy programování a principů pneumatiky výhodou)
  • znalost technologických postupů
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • jazykové kurzy