STROJAŘI! | NASTARTUJTE SVOU KARIÉRU!

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
6-10-375512
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Že by nová výzva? Pro nás určitě! Rozšiřujeme tým na technické podpoře a naše mise zní:

Hledá se TECHNIK, který má plynulou ANGLIČTINU, bude ho bavit KOMUNIKOVAT a větší porce ADMINISTRATIVY pro něho bude hračka.

Zdá se to být jako vražedná kombinace? O tom jsme přesvědčeni, ale kdo se bojí, nesmí do lesa! :-)

Staňte se koordinátorem technických projektů ve firmě, která nezapadá v šedi všech ostatních zaměstnavatelů...

Jak bude Tvoje práce vypadat:

  • staneš se členem menšího týmu lidí technické podpory
  • denně budeš komunikovat v AJ se zahraničními zákazníky
  • u nás ve firmě budeš spolupracovat především s výrobou, oddělením konstrukce a zákaznickým servisem
  • budeteš poskytovat technické poradenství našim obchodním týmům
  • zadávat příslušná data do počítače
  • připravovat technické podklady pro nabídky a cenové kalkulace
  • pracovat s technickou dokumentací a provádět potřebné úpravy a koncové změny
  • posuzovat vyrobitelnost a řízení rizik u zakázkové výroby
  • spolupráce na projektech, vedení veškeré dokumentace
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání, technický směr (strojírenství, stavebnictví)
  • plynulá AJ pro denní komunikaci, další jazyk výhodou
  • dobrá technická orientace, práce s výkresovou dokumentací
  • komunikativní osoba, která umí pracovat v týmu a pružně předávat potřebné informace
  • MS Office, základní práce v CAD
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • Home Office je samozřejmostí
  • notebook, mobil
  • příspěvek na stravování
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • zaměstnanecké programy a slevy
  • Benefit karta

SMLOUVA NA DOBU NEURČITOU!

Nástup: možný ihned nebo dle domluvy

Máte rádi přátelské prostředí i v práci? My také :) Pro zábavu se u nás umíme nadchnout stejně dobře jako pro práci.