Střídač 1 Jihlava, 44 500 Kč s bonusem 50 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
37 000 - 44 500 Kč
Referenční číslo
6-18-382510-11
Popis pozice

Hledáme zkušené pracovníky na pozici Střídač 1 do jihlavského automobilového závodu, se schopností obsluhovat strojní vybavení a zařízení na montážní lince.

Dle potřeby zástup montážních dělníků a vizuálních kontrolorů v době jejich nepřítomností.

Podílení se na seřizovacích a údržbových pracích.

Odpovědnost za kvalitu prováděných operací v souladu s pracovními postupy.

Dodržování standardů při prováděných operacích, při práci s dokumentací.

Třísměnný model: pravidelný nebo nerovnoměrně rozložený. Směny dlouhé 7,5 hod.

Požadavky
  • věk min. 18 let
  • ukončené SŠ vzdělání strojírenského/technického oboru (v případě vzdělání mimo obor: ochota absolvování doškolení v závodní škole)
  • praxe na obdobné pozici
  • ochota pracovat na směnný provoz
  • flexibilita stran každodenních změn na pracovištích
  • manuální zručnost, spolehlivost, důslednost
  • pečlivost při plnění úkolů
  • dobrý zdravotní stav
Benefity
  • 50 000 Kč NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK!
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování (denní menu již od 18,50 Kč, noční jídlo zdarma)
  • volnočasové aktivity zcela zdarma pro Vás i Vaše rodinné příslušníky (bazén, wellness, bruslení)