STABILNÍ brigáda v KUŘIMI - až 144 Kč/hod!

Druh pozice
Brigáda
Mzda
120 - 144 Kč
Referenční číslo
3-18-359900
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme spolehlivého člověka na dlouhodobou brigádu cca 20 minut od Brna (KUŘIM). Není důležité, zda jste student, důchodce nebo pracující, hlavní je chuť pracovat! Zkušenosti z výroby jsou vítány, ale nejsou požadavkem. Vše Vás totiž důkladně zaškolíme!

Náplň práce:

  • jednoduchá montáž kabelů
  • vizuální kontrola komponentů
  • obsluha výrobních zařízení
  • balení výrobků

Lokalita: KUŘIM

Na pravidelných směnách se domluvíme dle Vašich časových možností.

Požadavky
  • plnoletost
  • možnost pracovat na RANNÍCH (6:00-18:00) nebo NOČNÍCH (18:00-6:00) směnách
  • ochota pracovat v lokalitě Kuřim (20 minut od Brna)
  • chuť pracovat a učit se novým věcem
  • spolehlivý a zodpovědný přístup
Benefity

Mzda 120 Kč/hod.+ PŘÍPLATKY:

  • příplatek za noc 12 Kč/hod
  • příplatek za víkend 12 Kč/hod
  • příplatek za svátek 120 Kč/hod

DALŠÍ BENEFITY:

  • příspěvek na dopravu 300 Kč - 2500 Kč
  • příspěvek na závodní stravování přímo v práci
  • stabilní brigáda na dlouhodobou spolupráci

V případě zájmu neváhejte a zašlete nám svůj životopis nebo alespoň kontakt! Obratem se s Vámi telefonicky spojíme a probereme veškeré podrobnosti. :)