Správce sítě| IT SPECIALISTA

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 55 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
9-16-407255
Popis pozice

Jsi IT specialista, co rozumí sítím?

Na pozicii IT SPRÁVCE SÍTĚ budeš:

  • Provádět konfigurace a optimalizace síťové infrastruktury
  • Zajištění údržby sítě a aktualizací systémů včetně bezpečnostních opatření.
  • Monitorování výkonu a zabezpečení spolehlivosti systémů.
  • Implementovat a spravovat bezpečnostní opatření
  • Spolupracovat s dodavateli a interním týmem
  • Řešení incidentů a požadavků uživatelů, ticketový systém
Požadavky
  • min.SŠ vzdělání
  • předchozí praxe na obdobné pozici
  • velmi dobrá znalost IT, sítí a náležitých procesů (firewally, směrovače, síťové protokoly, TCP/IP,..)
Benefity
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy školení
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Příspěvek na dojíždění