SPRÁVCE KUSOVNÍKU - TECHNOLOG ( Tachovsko )

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
9-30-347626
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Vaším úkolem bude:

  • zadávání technických dat o materiálech a dílech do interního ERP systému (BOM)
  • udržování aktuálnosti dat v systému a jejich kontrola
  • zpracování layoutů, pracovních návodek, balicích postupů a procesních
Požadavky

Kandidát by měl splňovat následující kritéria:

  • SŠ (preferovaně strojírenství či jiný technický obor)
  • předchozí praxe v technickém úseku na obdobné pozici (technologie / logistika)
  • technické a analytické myšlení, pečlivost a preciznos
  • umění číst technické výkresy
  • znalost anglického jazyka podmínkou
  • MS Office zejména MS Excel a ERP
Benefity
  • příspěvek na dojíždění
  • stravování zdarma
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na penzijní připojištění