SPRÁVCE DAT V INTERNÍM SYSTÉMU | TÁBORSKO

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
7-16-404728-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pečlivost je Vaše druhé jméno a k tomu všemu se domluvíte německy? Dejte nám o sobě vědět!

Hledáme SPRÁVCE DAT V INTERNÍM SYSTÉMU.

Jaká práce by Vás čekala?

  • Zadávání a kontrola dat týkajících se jednotlivých výrobků do interního systému.
  • Údržba těchto dat, jejich aktualizace a reporting výrobě.
  • Tvorba metodiky zadávání dat a dohled nad jejím dodržováním.
  • Budete podávat zprávy a informovat o stavu produktů a materiálu na skladě, termínech dodávek apod.
  • Nemine Vás ani zaškolování kolegů pro práci s ERP systémem.
Požadavky
  • Minimálně středoškolské vzdělání (ekonomické a technické výhodou)
  • Komunikativní znalost NJ (systém je německý, každodenní komunikace s německými kolegy
  • Zkušenosti na obdobné pozici - správa dat v interním (ERP) systému
  • Komunikativnost
  • Výhodou zkušenosti v oblasti údržby a vývoje kmenových dat

Prosím životopis zasílejte v ČJ i NJ.

Benefity

Po zaučení možnost práce z domova

5 týdnů dovolené

Polotení prémie

Příspěvek na stravování (stravenky)

Jazykové vzdělávání