Správce budov a majetku

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
9-10-406707
Popis pozice

Do společnosti se stabilním zázemím hledáme: Správce budov a majetku.

Jste zvyklý/-á jednat s externími firmami? Dokážete řešit technické záležtiosti v souvislosti se správou budov a majetku?

Na pozici budete mít na starosti:

  • zajistit opravy od externích firem, dohlížet na provedení prací
  • zodpovídat za vozový park
  • zajišťovat revize u technických zařízení
  • vést data ohledně správy majetku a revizí
Požadavky
  • Vzdělání technického směru - minimálně vyučení
  • Znalost práce v systému SAP
  • Práce v MS Office
  • Zdravotní způsobilost pro práci ve výškách
  • výhodou je znalost anglického jazyka
Benefity
  • 50 % roční bonus ze mzdy
  • HPP na dobu neurčitou
  • dotované stravování
  • každoroční růst mezd
  • jazykové a odborné vzdělávání