SPRÁVCE APLIKACÍ | HELP DESK | HOME OFFICE

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
6-16-370800
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro výrobní firmu hledám IT SUPPORT:

  • pro aplikace
  • pro zavádění ERP-SAPu
  • pro HELP DESK - a tím podporu celé firmě.

Doplňujeme tým aplikačního týmu.

Postupně Tě naučíme veškeré aplikace, následně se do některých z nich ponoříš hlouběji.

Čeká nás velký úkol, budeme implementovat SAP.

Angličtina je must have - IT tým je mezinárodní. Alespoň B1.

Co bude tvým úkolem:

  • instalace běžných kancelářských aplikací + aplikační portfolio spol.
  • centrální a vzdálená správa, helpdesk
  • mezinárodní projekty
  • podpora při implementaci nového ERP - SAPu
Požadavky
  • SŠ / VŠ vzdělání (IT obor)
  • aktivní AJ pro komunikaci s kolegy v týmu (B1)
  • IT praxi vítáme, ale šanci mají i absolventi v oboru
  • Praxe v oblasti aplikací je však velkou výhodou !!!
  • ERP (SAP), SQL základ, IT metodika (ITIL)
  • chuť učit se a získávat nové zkušenosti od kolegů
  • ŘP sk. B, aktivně (občasné zahraniční služební cesty)
Benefity
  • MOTIVUJÍCÍ PLATOVÉ OHODNOCENÍ
  • FLEXIBILITA, HOME OFFICE
  • smlouva na dobu neurčitou
  • týden dovolené navíc
  • odborný rozvoj a pravidelná dávka školení
  • možnost kariérního, platového růstu
  • jazykové kurzy
  • super balíček benefitů (relax, sport, kultura, slevy, poukazy, atd.)
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na stravování
  • mobil, notebook