SPECIALISTA/KA INDUSTRIALIZACE

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
5-10-372235
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

MÁTE SPECIALIZACI V AUTOMOITVE A CHCETE PRACOVAT NA ZAJÍMAVÝCH PROJEKTECH?

V tom případě čtěte dál!

Náplň práce:

  • Spolupracuje při zavádění nových projektů do výroby
  • Účastní se změnového/odchylkového řízení
  • Navrhuje, zpracovává a zavádí výrobní standardy na svěřeném úseku
  • Na svěřených projektech komunikuje se zákazníky a dodavateli zařízení
  • Koordinuje přestavby pracovišť, vytváří layouty
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání (technické zaměření výhodou)
  • AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou
  • min. 3 roky praxe na obdobné pozici
  • zkušenosti se vstřikováním plastů
  • znalost práce s PC (Excel, Powerpoint)
  • znalost SAP výhodou
  • ŘP sk. B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. a 14. plat
  • Dotované stravování (Obědy za 23 Kč)
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na umístění dítěte v nestátním předškolním zařízení ve výši 2000 Kč/měsíčně