SPECIALISTA ZLEPŠOVÁNÍ PROCESŮ

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
20-10-406225
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s Lean a zlepšováním procesů z oblasti farmacie, automotive nebo příbuzného odvětví? Chcete se stát součástí stabilní organizace v oblasti farmacie? Pak už nehledejte dále!

Čeká Vás:

  • Vedení schůzek v oblasti výroby
  • Pomoc s plánováním vytíženosti výroby
  • Účast na návrhu optimalizací výrobních procesů, technologií, 5S, TPM, SMED a Kaizen
  • Implementace projektů LEAN
  • Podílení se na implementaci změn a odstraňování vad výrobních procesů
Požadavky
  • SŠ/VŠ technického, strojního zaměření
  • Zkušenost jako procesní inženýr či výrobní technolog
  • Zkušenost s LEAN a zaváděním optimalizací nutností
  • Znalost tvorby technické dokumentace
  • Znalosti práce v MS Office
Benefity
  • měsíční bonus
  • příspěvek na volný čas
  • týden dovolené navíc
  • až 5 dní sick days
  • odměna za doporučení nového zaměstnance
  • pro mimopražské uchazeče příspěvek na ubytování