SPECIALISTA ZKOUŠKOVÉHO ZAŘÍZENÍ

Referenční číslo
11-16-402935-5
Popis pozice

Elektrické a elektronické systémy v autech jsou stále důležitější pro naše pohodlí a bezpečnost při jízdě. Jsme součástí skupiny Volkswagen a aktivně se podílíme na jejich inovacích a proto hledáme nové členy do našeho týmu na pozici SPECIALISTA ZKOUŠKOVÉHO ZAŘÍZENÍ.

Co bude tvou náplní práce:

Vývoj a testování elektronických jednotek pro Škoda Auto, a.s.

Příprava speciálních měřících stanovišť

Odborná podpora pro koncernové systémy a aplikace při vývoji

Práce s technickou dokumentací, diagnostika vozidel

Specializovaná měření na vozidlech

Analýza a oprava problémů na zkouškovém zařízení nebo vozidle

Spolupráce při vývoji elektroniky s koncernem Volkswagen

Účast na zahraničních zkouškách

Příprava a aktualizace automobilů pro vývojové inženýry

Požadavky

SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru

Znalost angličtiny nebo němčiny (základní)

Manuální zručnost

Obecné technické povědomí

Vyhláška č. 50/1978 Sb, výhodou

Samostatnost a schopnost řešit úkoly

Pečlivost a spolehlivost

Řidičský průkaz skupiny B

Ochota k příležitostným zahraničním cestám

Benefity

Získání dovedností a práce na zajímavém projektu

Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně

Stravenkový paušál

Flexibilní pracovní dobu

Možnost volna až 3 dny během 3 měsíců

Sick days

Jazykové kurzy na pracovišti

Placená školení pro rozvoj dovedností

Možnost zakoupit si nový vůz od 4 000 Kč měsíčně

Týmové setkání, sportovní aktivity

Systém Cafeterie – nákupy za kredity