SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY V PŘEDSÉRII

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
11-18-351987
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti se zákaznickou kvalitou v automotive, řešením reklamací a jednáním se zákazníky na mezinárodní úrovni? Znáš normy ISO a VDA? Orientuješ se dobře v předsériové výrobě a chceš být součástí náběhu nových projektů?

Pošli nám svůj životopis!

Právě hledáme zkušeného kandidáta na pozici:

Co Tě čeká:

  • Péče o určené zákazníky z hlediska kvality
  • Řešení zákaznických reklamací a problémů
  • Uvolňování výrobků do sériové výroby
  • Příprava výrobní dokumentace
  • Účast při zavádění nových projektů
  • Komunikace a jednání s auditory
Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • AJ na středně pokročilé úrovni - rozumět, domluvit se se zákazníky a auditory
  • Praxe v automotive na obdobné pozici
  • Znalost norem kvality ISO, VDA 6.5, VDA 6.3, PPAP, 8D
Benefity
  • 13. a 14. plat
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Mobilní telefon
  • Pružnou pracovní dobu
  • Plat dle zkušeností, dohodou
  • Možnost jazykových kurzů
  • Poukázky na kulturní a sportovní akce