SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY S AJ, až 50 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
50 000 Kč
Referenční číslo
7-30-345969
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

8D, A3 reporty, IATF, FMEA, 5x Why? Jsou tyto zkratky tvoje denní chleba?

Pokud navíc dokážeš řešit se zákazníkem reklamace v angličtině, jsi člověk kterého hledám!

Jako Specialista zákaznické kvality budeš v neustálém kontaktu se zákazníky, pro které budeš připravovat návrhy řešení kvalitativních reklamaci.

Můžeš se těšit na služební cesty do jejich výrobních závodů.

Chceme také, aby ses podílel na analýze kvality naši výroby a nových projektů.

Požadavky

Abys u nás uspěl potřebuješ:

  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Znalost nástrojů kvality (8D, A3 reporty, IATF, FMEA, 5x Why)
  • Předchozí zkušenost se zákaznickou, či interní kvalitou (automotive velkou výhodou)
  • Znalost anglického jazyka min. B2 pro komunikaci se zákazníky, služební cesty apod.
  • Ochota cestovat
  • Silná osobnost, odolná vůči stresu
  • závodní stravování v areálu firmy s příspěvkem zaměstnavatele
  • ubytovna hotelového typu pro zaměstnance
  • týden dovolené nad rámec daný zákonem
  • firemní mzdový a vzdělávací systém umožňující kariérový růst každého zaměstnance
  • zřízené mateřské centrum pro zaměstnankyně