SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY| PROSTĚJOV| až 60 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
48 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
12-10-407266
Popis pozice

Máš SŠ vzdělání technického směru a prokazetelné zkušensoti v zákaznické kvalitě? Domluvíš se plynule anglicky?

Tak mi dej vědět!

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky v případě reklamací, nebo jiných dotazů souvisejících s kvalitou výrobků
  • návštěvy zákazníků (audity, návštěvy, sledování reklamací)
  • reklamace, analýzy 8D
  • řízení standardů kvality u přidělených projektů, tvorba dokumentů kvality
  • spolupráce napříč odděleními
  • reporting manažerovi kvality
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání, nejlépe technického směru
  • zkušenosti ze zákaznické kvality alespoň 3 roky
  • znalost nástrojů kvality
  • zkušenosti z automotive prostředí výhodou
  • znalost AJ alespoň na úrovni B2 (komunikace se zákazníky)
Benefity
  • 2 dny dovolené navíc
  • stravenky 130 kč
  • roční bonus - Flexipassy
  • firemní akce
  • flexibilní pracovní doba
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na penzijní připojištění