SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY | až 72 000

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 72 000 Kč
Referenční číslo
8-18-395822-15
Popis pozice

Jste kovaný v zákaznické kvalitě? Máte dobrou znalost AJ?

Jako SPecialista zákaznické kvality budete mít na starost:

  • Kontrolu zákaznické kvality (Tier 1)
  • Zodpovědnost za zákaznickou kvalitu přiděleného úseku
  • Spolupráce napříč odděleními, práce v týmu
Požadavky
  • AJ na komunikativní úrovni (B2)

alespoň 2 roky zkušenosti v zákaznické kvalitě (Tier 1)

  • Znalosti s IATF16949, VDA 6.3/6.5 a AIAG
  • Zkušenosti s PPAP,APQP, 8D, Ishikawa, 5Why, FTA a další
  • Znalost se zákaznickou B2B - výhodou
  • ŘP skupiny B - ochotný cestovat
Benefity
  • plně hrazené stravování
  • roční bonus ve formě 13. platu
  • docházkový benefit až 2000
  • po půl roce rodinný benefitní balíček
  • příspěvek na dojíždění
  • dovolená nad rámec zákona
  • příspěvek na penzijní spoření
  • mobilní telefon, notebook