SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY, až 45 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
7-10-360849
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti z oblasti automotive? Dorozumíte se německy? Chcete pracovat v oblasti kvality? Pak jste ideální kandidát, hledáme REFERENTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY!

Náplň práce:

  • řízení kvality v oblasti automotive
  • komunikace se zákazníky (řešení reklamací, zajišťování nápravných opatření)
  • analýza neshod, vyhotovování 8D reportů
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ technického směru
  • min. 4 roky zkušeností v automobilovém průmyslu
  • schopnost komunikace se zákazníky v němčině
  • schopnost čtení technické dokumentace
  • znalost norem v automotive
  • znalost problematiky kvality v automotive
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • měsíční prémie
  • dotované stravování
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost napracovat si hodiny
  • sick days