Specialista tvorby databanky dílenského vybavení

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
11-10-368201
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Domluvíte se dobře německy a jste technický typ, který rád nad věcmi přemýšlí? Baví Vás, když je ve věcech systém?

Hledáme nového kolegu na pozici: Specialista tvorby databanky dílenského vybavení

Co Vás čeká:

Práce s databází dílenského vybavení - kontrola, úpravy, nové záznamy

Komunikace se zákazníky a dodavateli

Práce v našem systému

Práce s výkresovou dokumentací

Spolupráce při tvorbě analýz rizik v oblasti používání přípravků

Požadavky

Technické vzdělání

Němčina pro denní komunikaci (hlavně telefonicky)

Technické myšlení

Znalost práce na PC

Zkušenost z prostředí výroby nebo servisu automobilů

Benefity

Dovolená 5 týdnů

Bonusy

Firemní benefity

Technicky zaměřená školení a jazykové kurzy

Zázemí rodinné firmy