SPECIALISTA TECHNICKÉ EVIDENCE (administrativa)

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 34 000 Kč
Referenční číslo
9-18-393161-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte technické vzdělání, komunikativní angličtinu ? Chcete pracovat v Plzni městě ? Přihlaste se! Nástup možný ihned :-)

Náplň práce :

  • Správa a evidence měřidel
  • Příprava podkladů a dat pro měsíční vyhodnocení
  • Reportování (měsíční/týdenní) do skupiny
  • Komunikace se subdodavateli
  • Archivace kalibračních záznamů
Požadavky
  • Min. střední vzdělání s maturitou (technického - strojírenského oboru
  • Anglický jazyk podmínkou (min. A2/B1)
  • Pokročilejší znalost MS Office ( excel, word, power point)
  • Proaktivita,komunikativnost, samostatnost
  • Příspěvek na stravování (100 Kč/den) plně hrazený zaměstnavatelem
  • Příspěvek na dojíždění (2 Kč km nebo Plzeňská karta)
  • Týden dovolené navíc
  • Čtvrtletní odměny
  • Odborná školení
  • Káva na pracovišti ZDARMA
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy (angličtina) v pracovní době
  • Letní a zimní párty