Specialista technické dokumentace - senior/junior | Automotive

Referenční číslo
19-10-370544
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš technické vzdělání a zajímá tě Automotive? Máš již zkušenosti se samostatnou prací na projektech?

Pro našeho významného klienta, mezinárodní engineeringovou společnost zabývající se vývojem plastových částí do automotive, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Specialista technické dokumentace - SENIOR/JUNIOR

Jaká je náplň Tvé práce?

  • vytváříš a spravuješ výrobní a technické dokumentace z 3D dat a doprovodnou dokumentaci k těm nejnovějším vozům
  • analyzuješ jednotlivé plastové komponenty vozidel
  • odpovídáš za změnové řízení technické dokumentace, za dodržení kvality a termínů
  • úzce spolupracuješ s vývojovým oddělením
Požadavky
  • SŠ vzdělání technického směru
  • znalost 2D/3D (ideálně Catia V5 nebo Siemens NX)
  • znalost technické dokumentace
  • týmový hráč
  • spolehlivost, kreativita, flexibilita a samostatnost
  • znalost NJ nebo AJ
Benefity
  • 13. plat
  • bonus za přítomnost (500,-/měs.)
  • příspěvek na stravování a firemní kantýna
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pružná pracovní doba
  • 25 dnů dovolené
  • možnost učit se od zkušených kolegů
  • přátelské prostředí
  • práce s předními automobilovými značkami