SPECIALISTA SVAŘOVÁNÍ | AŽ 60 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
11-18-405104-2
Popis pozice

Máš zkušenosti se svařováním, konkrétně oceli a hliníku? Máš VŠ strojního zaměření? Pak čti dál!

Hledáme nového kolegu na pozici SPECIALISTA SVAŘOVÁNÍ.

Jaká bude tvá náplň práce?

  • kontrola dodržování stanovených zásad pro spojování kovů
  • spolupráce při hodnocení vyrobitelnosti nových produktů
  • navrhování výrobních postupů pro spojované sestavy v sériové výrobě automobilních dílů
  • dohlížení na techniku při rozběhu výroby nových produktů
  • reprezentace regionu Východní Evropy na globálních setkáních a workshopech
  • organizace a vedení regionálních setkání expertů a výchova odborníků v závodech
Požadavky
  • VŠ strojní
  • praxe ve svařování oceli nebo hliníkových slitin
  • znalost zkušebních metod pro kontrolu jakosti svarů
  • znalost MS Office - AutoCad
  • angličtina B1 / němčina A2 nebo naopak
  • řidičské oprávnění sk. B
Benefity
  • 25 dnů volna
  • pružná pracovní doba
  • stravenky 90 Kč/den
  • plně hrazené kurzy na odborný rozvoj a školení
  • intenzivní využívání cizích jazyků a kurzy na pracovišti
  • akce pro zaměstnance a jejich rodiny