SPECIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY | TURNOV | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Referenční číslo
11-10-403720-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Rádi vymýšlíte nové postupy? Máte prezentační schopnosti? Chcete získat praxi v oboru štíhlé výroby?

Tak neváhejte mi zaslat Vaše CV!

Na pozici SPECIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY | TURNOV | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY budete mít na starosti:

  • Spolupráce na vedení projektů se zaměřením na zlepšení výrobního procesu
  • Plánování, stanovení cílů, alokace finančních prostředků a vyhodnocení výsledků
  • Rozvíjení stávajících postupů a metod, jako je TPM, 6S, Kaizen a efektivní řešení problémů
  • Zavádění nových technologických trendů v oblasti optimalizace a Lean managementu
  • Analýzu dat z výroby a případně nastavení systému pro jejich sběr
  • Organizování a řízení aktivit týkajících se rozvoje a poskytování vzdělání kolegům ve sféře LEAN metodiky
Požadavky
  • Absolvent SŠ průmyslové s min. dvouletou praxí, nebo absolvent VŠ se zaměřením na strojírenství, průmyslovou výrobu
  • AJ na úrovni B1
  • Prezentační schopnosti
  • Zodpovědnost, analytické myšlení
Benefity

13. plat + každoroční přidávání

25 dní dovolené

Finanční odměny za odpracované roky

Možnost osobního rozvoje

Celoroční příspěvky na sport, kulturu, zdraví a volný čas s rodinou

Dotované závodní stravování

Hrazené jazykové kurzy

Pružnou pracovní dobu

Příspěvek na penzijní připojištění