Specialista řízení procesů

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
8-18-368063
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do firmy na Litoměřicku hledám Specialistu řízení procesů. Pokud Máš zkušenosti s programováním řídících systému, tak mi pošli svůj životopis.

Náplň práce

Účast na ranních poradách,

Řešení vzniklých problémů, základní i pokročilý troubleshooting

Práce s údržbovým systémem, řešení pracovních zakázek a inspekčních prohlídek

Preventivní údržba řídicích systémů, kontrola logů, zálohování

Příprava podkladů pro nové investiční projekty

Řešení problematiky cyber security v systému OT

Příprava nápravných opatření z havárií a jejich implementace

Po zaškolení a prohlídce celého závodu zapojení se do držení hotovosti 24/7 na řídicí systémy – dle našich zkušenost nejdříve po jednom roce

Požadavky

Jaké znalosti a dovednosti bys měl mít

Min. ukončené středoškolské vzdělávání elektrotechnického směru

Týmový hráč

Komunikace napříč odděleními

Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Práce pod tlakem

Základní znalosti IT, sítě, admin level Windows

Principiální znalosti jak funguje regulace a instrumentační prvky

Výhodou bude, pokud budeš mít

Znalost programování řídicích systému (preference ABB, Honeywell, Siemens PCS7)

Benefity

Zajímavé finanční ohodnocení

Možnost kariérního růstu

14.500,- Kč jako odměnu za Váš nástup

14.500,-Kč odměnu za doporučení nového kolegy

Až 6.000,-Kč příspěvek na dopravu

29.000,- Kč příspěvek na přestěhování

Vysoké věrnostní odměny

Nadstandardní příplatky nad rámec zákoníku práce

25 dní dovolené

Bezúročné půjčky

Firemní akce pro celou rodinu

Dlouhodobá spolupráce a možnost rozvoje v silné společnosti

Fajn partu, která táhne za jeden provaz