SPECIALISTA REKLAMACÍ | KVALITA | PRODLOUŽENÁ RUKA ZÁKAZNÍKA

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 65 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
7-10-403693-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti v prostředí kvality ve výrobní firmě? Pak byste je mohli zužitkovat na velmi zajímavé pozici SPECIALISTY REKLAMACÍ.

Fungoval/a byste jako prodloužená ruka zákazníka v písecké firmě. A konkrétní body náplně práce?

  • Kompletní řízení procesu zákaznických reklamací
  • Account management
  • Úzká spolupráce s příslušnými odděleními ve výrobě (např. konstrukce, logistika, atd.)
  • PPAP vzorkování
  • Účast na zákaznických auditech

Pro více informací zareagujte na tento inzerát, případně nám zavolejte (720 748 828) nebo napište e-mail (jan.laluch@grafton.cz).

Požadavky
  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Praxe v kvalitě
  • Znalost tradičních nástrojů jako FMEA, 5why, PPAP nebo 8D reportů
Benefity
  • Týden dovolené nad rámec zákoníku práce
  • Smlouva rovnou na DOBU NEURČITOU
  • Příspěvek na dopravu
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění