SPECIALISTA PRŮMYSLOVÉ AUTOMATIZACE | TECHNICKÁ PODPORA

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 70 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
5-10-406139-2
Popis pozice

Máte znalosti v průmyslové automatizaci?

Tak hledáme možná právě VÁS! Aktuálně hledáme specialistu, který se vyzná v průmyslové automatizaci a stane se tak technickou podporou nejen pro zákazníky, ale i pro obchodní tým!

CO VÁS NA POZICI ČEKÁ?

  • budete technická podpora zákazníků a obchodního týmu
  • spolupráce a komunikace s technickým oddělením a produktovými specialisty
  • podpora a návrh řešení v oblasti průmyslové automatizace (Industry 4.0, IO-Link, RFID)
  • podpora a rozvoj v oblasti kamerových aplikací a laserových měřících systémů
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání v technickém nebo IT oboru
  • zkušenosti/znalosti v oblasti průmyslové automatizace
  • ŘP skupiny B
  • komunikativní úroveň AJ (min. B1)
Benefity
  • 13. a 14. mzda
  • možnost homeoffice
  • 5 týdnů dovolené + 5 sick days
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky
  • jazykové vzdělávání