SPECIALISTA PLC | ČESKÝ DUB | VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Referenční číslo
11-10-405658-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti s PLC? Dorozumíš se anglicky? Pak hledáme právě Tebe!

Do rodinné společnosti hledáme nového kolegu na pozici Specialista PLC!

Co bude náplní Tvé práce?

  • účast při montážích a při najíždení a oživování strojů a zařízení
  • vytváření SW pro PLC
  • zpracování podkladů pro programování a vizualizaci
  • jednání s dodavateli
Požadavky

Co od Tebe budeme potřebovat?

  • vyhláška 50
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • SŠ / VŠ technický obor
  • Zkušenost s programováním PLC výhodou
  • komunikativní a zodpovědné jednání
Benefity

Co Ti můžeme na oplátku nabídnout?

  • 7hodinová pracovní doba
  • platové ohodnocení dle znalostí a zkušeností
  • zajímavou práci v rodinné společnosti
  • dotované obědy ve vlastní jídelně, letní terasu na jídlo a oddech
  • zaměstnanecký úročený vklad
  • příspěvek na penzijní spoření
  • služební notebook a telefon
  • týden placeného volna navíc
  • stabilizační a věrnostní odměny ve vazbě na délku zaměstnání
  • výhodný zaměstnanecký tarif od T-mobile pro celou rodinu aj.
  • různé další výhody, např. MultiSport kartu