Specialista neustálého zlepšování

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
8-18-355769
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro firmu se sídlem na Litoměřicku, hledám zkušeného specialistu řízení zlepšování procesů.

neustálé zlepšování v rámci výrobních procesů po technologické stránce

organizace projektů, zlepšování procesů a kvality výrobků

poskytování podpory výrobním činnostem při zlepšování procesů

analýza problémů a jejich příčin

sledování harmonogramu a průběhu zaváděných opatření

vyhodnocování přínosů zlepšovacích návrhů

Požadavky

VŠ vzdělání technického směru

zkušenosti ve výrobní společnosti na obdobné pozici 2 – 3 roky

znalosti výrobních procesů a jejich zlepšování (Lean, Kaizen…)

aktivní znalost AJ

dobré komunikační a organizátorské schopnosti

schopnost rychle analyzovat potíže

znalost práce na PC (MS Office)

Benefity
  • odměny a bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na rekreaci
  • příspěvek na penzijní/ životní pojištění
  • sick day
  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK a v případě potřeby i příspěvek na relokaci
  • zvýhodněné půjčky zaměstnanců
  • zdravotní péče - očkování