Specialista návrhu | automatizace | až 70 000 Kč!

Plný úvazek
Mzda
52 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
2-10-364916
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Významná světová společnost v oblasti průmyslové automatizace potřebuje doplnit svůj čtyř členný mezinárodní tým specialistů! Vaše úloha bude velmi pestrá, pojďme to probrat!

Rádi pracujete v týmu, vyznáte se v PLC, přípravě nabídek, smluv a třeba projektové dokumentaci? Vyhovuje Vám denní využití angličtiny a mezinárodní prostředí plus občasné cestování? JSTE NÁŠ ČLOVĚK!

Zasahujeme do oblastí automotive, farmacie, výroby sušenek, pivovarů, pets food až po těžký průmysl. O projekty není nouze. POJĎTE SE S NÁMI ROZVÍJET a pracovat na velkých věcech.

Požadavky
  • Univerzitní technické vzdělání (ideálně elektrotechnické)
  • Zkušenosti s PLC systémy a SCADA (Industrial Control Automation Systems)
  • Výborná znalost angličtiny (občasné zahraniční cesty)
  • Zkušenost s tvorbou technických návrhů, odhadem nákladů
  • Znalost dalších automatizačních systémů VÝHODOU (např. Allen Bradley)
  • Komunikace se zákazníkem (např. prezentace technických informací)
  • Ochota cestovat
Benefity
  • Roční bonus
  • Dovolená 5 týdnů
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost i Home office po domluvě
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Plně hrazené skupinové životní pojištění
  • Stravenková karta (90 Kč / den)
  • Občerstvení na pracovišti
  • Speciální lékařská péče pro zaměstnance
  • Propracovaný system vzdělávání
  • Příjemné pracovní prostředí v nových kancelářích