SPECIALISTA NÁBĚHU NOVÝCH PROJEKTŮ | LIBEREC

Referenční číslo
11-10-404521
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s náběhem nových projektů? Domluvíte se anglicky? Tak právě Vás hledám!

Aktuálně obsazuji pozici SPECIALISTA NÁBĚHU NOVÝCH PROJEKTŮ | LIBEREC

Náplň práce:

  • Koordinace náběhu nových projektů do výrobního závodu v Liberci.
  • Koordinace změnového řízení v rámci před série i série.
  • Klíčový uživatel SAP v Engineering teamu (změny/reporting).
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti.
  • Orientaci v oblasti projektového řízení.
  • AJ na úrovni B2
  • Znalost SAP
Benefity
  • 13. a 14. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Měsíční bonus až 30 %
  • Stravenkový paušál ve výši 2500,-/ měsíčně
  • Příspěvek na penzijní připojištění 1000,- Kč