Specialista kvality ve strojírenství

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
9-10-406680
Popis pozice

Hledá se specialista kvality ve strojírenství!

Máte praxi v oblasti kvality a znalost práce s technickou dokumentací?

Dokážete pracovat s technologickou dokumentací?

V naší společnosti budete pracovat v oddělení kvality, kontrolovat průběh výroby z hlediska kvality a kontrolovat přesnost výroby na základě technologických postupů.

Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání - nejlépe technického směru
  • Praxe v oblasti kvality z výrobní společnosti
  • Znalost práce s technickou dokumentací
  • MS Office - uživatelská znalost
  • Samostatnost, ochota učit se nové věci
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • bonusový systém k fixní mzdě
  • příspěvek na stravování
  • flexipassy
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • možnost osobního a profesního růstu
  • jazykové vzdělávání
  • příspěvek na penzijní a nebo životní pojištění