SPECIALISTA KVALITY | STROJÍRENSTVÍ

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
6-10-376134
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsme nadnárodní společnost s působením na Vysočině, která se zabývá zpracováním kovů a hledáme někoho se zájmem o oblast kvality a výbornou angličtinou! Jestli tyto podmínky splňuješ, zašli svůj životopis už dnes!

Náplní tvé práce bude:

  • vyhodnocování kvality nakupovaných materiálů
  • koordinace reklamačního řízení
  • koordinace nápravných opatření u dodavatelů
  • hodnocení dodavatelů a komunikace s nimi
  • spolupráce s odd. nákupu
Požadavky
  • aktivní znalost anglického jazyka s denním využitím
  • alespoň krátká zkušenost s kvalitou ve výrobní společnosti (strojírenství, automotive)
  • znalost základních nástrojů kvality výhodou
  • schopnost týmové spolupráce
Benefity
  • příspěvek na dojíždění
  • stravenky
  • flexi passy
  • příspěvky na penzijní připojištění, pracovní jubilea
  • pravidelné firemní akce
  • kvalitní zaškolení
  • možnost profesního rozvoje v oblasti kvality
  • smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou