Specialista kvality (projekty) m/ž

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
5-18-351208
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máme tu novou pracovní pozici v oblasti kvality! Chcete zastřešovat kvality v rámci nových projektů? Máte již s podobnou pracovní náplní zkušenosti? Na této pozici budete:

  • Zpracovávat předsériový a sériový Plán kontroly a řízení
  • Zpracovávat návaznou dokumentaci a provádět školení výrobního personálu
  • Vyhodnocovat první výpadové kusy z nových nástrojů v závodě
  • Zpracovávat a vyhodnocovat předběžnou způsobilost procesu
  • Připravovat díly pro validační zkoušky
  • Analyzovat nedostatky v rámci reklamačního řízení od zákazníka
  • Provádět audit produktu v předsériové fázi
  • Řešit nedostatky v rámci odchylek ze vzorkování od zákazníka
  • Připravovat proces společně s týmem Industrializace

Zajímavá pracovní náplň, že? Zašlete nám Váš životopis!

Požadavky
  • Pokročilá znalost AJ - denní využití
  • Praxe v automotive na obdobné pozici min. 2 roky
  • Výborná znalost MS Office, SAP výhodou
  • Znalost ISO/TS 16949, Formel Q, řízená dokumentace, FMEA, PKŘ, SPC
  • Znalost nástrojů k řešení interní a externí zmetkovitosti (8D, Ishikawa, 5Why, Pareto apod.)
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
Benefity
  • 13. a 14. plat
  • Závodní stravování
  • Stravenky
  • Benefitní program Cafeterie
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba