SPECIALISTA KVALITY, férová firma !

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
9-10-374927
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Rozšiřte tým specialistů ve velmi dobré (ne automotive) výrobní společnost s mezinárodní působností. Tým kvality hledá nového člena týmu.

Náplň práce:

Stanete se důležitou součástí týmu oddělení kvality. Budete provádět interní audity a dělat dohled nad zpracováním plánů opatření, které vyplynuly z auditů.

Při své práci budete vyřizovat zákaznické reklamace, zpracovávat reporty

a v neposlední řadě budete komunikovat s mateřskou společností.

Požadavky
  • SŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti s kontrolou kvality ve výrobě, či montáží
  • uživatelská znalost práce s PC + MS Office
  • pokročilá znalost AJ, nebo NJ
Benefity
  • Příspěvek na dopravu
  • Každoročně zhodnocujeme mzdy a vyplácíme bonus na dovolenou a Vánoce.
  • V případě přesčasů získáte nadstandardní příplatky.
  • Dáme Vám náborový příspěvek 10.000 Kč !
  • Za doporučení zaměstnance Vás odměníme až 10.000 Kč.
  • Po zapracování dostanete týden dovolené navíc
  • Podporujeme Vaše vzdělávání absolvováním odborných školení

a jazykových kurzů

  • Poskytneme Vám dotované stravování v areálu společnosti
  • Máme pro vás připraven bohatý zaměstnanecký program u smluvních partnerů, loajality bonus a další benefity,

např. ve formě velmi výhodných tarifů od mobilního operátora

  • Budete pracovat v moderním zázemí pyšnícím se čistým a bezhlučným pracovním prostředí
  • Budete mít práci ve stabilní společnosti