SPECIALISTA KVALITY | 60 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
5-10-395196-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

DO OKRESU JIČÍN HLEDÁME SPECIALISTU KVALITY!

Máte zkušenosti na obdobné pozici v oblasti automotive, komunikativní angličtinu a výbornou znalost práce na PC?

Tak možná hledáme právě Vás!

Náplň práce Specialisty kvality:

  • Odpovídá za svěřené projekty z hlediska kvality
  • Provádí rozbory zmetkovitosti a reklamací interních i zákaznických
  • Účastní se jednání u zákazníka/dodavatele týkajících se kvalitativních problémů či požadavků
  • Ve spolupráci s výrobou a technologií analyzuje vady a navrhuje opatření k jejich odstranění
  • Podílí se na zavádění nových projektů do sériové výroby

Zaujala Vás pracovní pozice? V tom případě neváhejte

Požadavky
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni podmínkou
  • Praxe v automotive na obdobné pozici min. 1 rok
  • Výborná znalost práce na PC (MS Office), znalost SAP výhodou
  • Znalost IATF 16949, Formel Q, řízená dokumentace, výkresová dokumentace, PF, FMEA, PKŘ, SPC, znalost nástrojů k řešení interní a externí zmetkovitosti (8D, Ishikawa, 5Why, Pareto apod.)
  • Ochotu učit se nové věci, flexibilitu
  • Spolehlivost, pečlivost, odolnost proti stresu
  • Vysoký stupeň zodpovědnosti
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Zaměstnání na plný pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity (13., 14. plat, vzdělávání, závodní stravování, masáže, slevy atd.)
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Jednosměnné - pružná pracovní doba